Manchester United trenér Mourinho trénoval v <a href="http://www.detskyjkdres.com/"><strong>Levné Fotbalové Dresy</strong></a> Premier League po mnoho let, Během tréninku Chelsea, Opakovaně a Liverpool se setkávají v různých akcích. Jeho první mistrovství je přes vítězství nad Liverpoolem, Když právě přišel do britských bitev, vyhrál šampióna Ligy poháru v roce 2005. V tréninkové kariéře Premier League, Mourinho z Liverpoolu, který získal 28 bodů, 2014 zlomil vliv Gerrarda senů šampionů Premiership.
Tento víkend, Mourinho trénoval Manchester United a Liverpool bude poprvé v nové sezóně, Poslední sezóna, Dva týmy v lize ve dvou zápasech skončily v remíze, Ale Mourinho řekl: Liverpool je jeho oblíbeným soupeřem.
" Stručně řečeno, jsme lepší tým, Média a komentátoři budou říkat: <a href="http://www.detskyjkdres.com/manchester-united-c-1_10.html"><strong>Dres Manchester United</strong></a> musí něco dokázat, Lucca musí vstřelit branky, Manchester United musí vyhrát. Nepotřebujeme nic dokázat. Máme vlastní cíle v této sezóně, Známe jejich vlastní směr, Také vězte, co mají dělat. Je to jen hra, Tým bude mít svůj vlastní výkon a získá výsledky, Celá sezóna, To nic nezmění. "
Posted in: Sports